Klubløb (deltagerliste & resultat)

5 KM

Anne-Katrine Andersen

Anton Mørck

Carla Mørck

Line Mørck

Michael Møller

Trine Topgaard Gravesen

10 KM

Inge Paulsen

Marco Nissen

Trine Sørensen

HALVMARATHON

Andreas Paulsen

Carsten Bossen

Emily Kragh

Melanie Kragh

Monika Kragh

Thomas R Petersen

Thomas Willert

Tilman Priester

Tine A Pollard

Winnie Nissen

GÅ - 5 KM - 10 KM - HALVMARATHON - eller anden distance :-)

Ida Christensen

Inga Becke

Kaj Christensen

Lisbeth Skibsted

Yvonne Thomsen

5 KM

0:39:01   Alice Nielsen

0:39:20   Ditte Holm Jensen

?               Elisa Priester

0:39:50   Finn Holm Jensen

0;37:01   Gitte Petersen

0:50:00   Jens Jørgensen

0;31:45   Jørgen Bundes

0:32:00   Mathias Mühlich

0:36:26   Stella Maas

0:47:22   Tina Pankuweit



10 KM

1:00:27   Aksel Skibsted

0:57:14   Anne-Mette Grevsen Thomsen

1:04:00   Chris Thomsen

1:14:52   Dennis Kirkegaard

1:00:36   Helle Højland

0:57:30   Ida M. Christensen

1:35:20   Inge Paulsen

1:14:52   Jette Kirkegaard

1:10:00   Kristian Toustrup

1:05:55   Laurids Pedersen

1:01:10   Momme Hess

0:57:12   Sander Magnusson

1:05:00   Sarah Thuesen

0:57:14   Steffen Grevsen Thomsen

0:57:14   Uffe Madsen


                Morten Falk  -  14 KM



HALVMARATHON

2:27:57   Andreas Paulsen

2:12:55   Anette Eskildsen

2:13:27   Bo Thomsen

2;01;40   Dennis Molsk

2:15:55   Eicke Warncke

2:15:55   Elin Moldt

2:01:40   Kent Kostelac

2:22:58   Lene Callesen

2:02:27   Lene Falk

?              Michael Fisher

2:01:40   Nikolai Meier

2:22:58   Niels Rossen

2:12:55   Ninna Callesen

DNF        Rene Kalager

2:03:50   Peter Hansen

1:57:18   Tanja Herum

2:17:14   Thomas Willert

                 Tilman Priester

2:04:11   Ulrik Jepsen



GÅ  -  5 KM eller 10 KM

1:53:14   Birte Debel (gå)  -  12,5 KM

                Dorte Kalager (gå)  -  8 KM

1:45:00   Heidi Tychsen  -  8 KM

                Lis Høier

                Lisbeth Skivbsted (gå)

                Vibeke Schmidt  -  5 KM

                Yvonne Thomsen (gå)  -  8 KM

5 km løb: 

0.44.56   -   Dorthe Kalager

0.42.00   -   Freja Lykkeskov

0.44.49   -   Günther Kierik

0.00.00   -   Heidi Hald

0.44.03   -   Joan Walter

0.42.00   -   Lykke Nielsen

0.34.09   -   Marie Andresen

0.36.38   -   Max Kierik

0.29.03   -   Nikolaj Meier

0.26.38   -   Nikolas Meier

0.00.00   -   Poul Harder Nielsen

0.34.01   -   Vibeke Handke


10 km løb:

1.11.30   -   Anja Karschulin

1.20.00   -   Birgitte Post

1.02.25   -   Claus Lindgaard

1.02.23   -   Helle Højland

0.00.00   -   Jannik

1.09.00   -   Kaj Christensen

1.07.49   -   Kirsten Boyer

1.05.55   -   Laurids Pedersen

1.13.28   -   Lis Christensen

0.00.00   -   Lukas Knaak

0.55.34   -   Mads Iversen

0.55.41   -   Nikolaj Meier

1.12.00   -   Nikolai Willer Svendsen

1.12.00   -   Per Brinch

1.20.00   -   Randi List Jensen

1.04.55   -   René Kalager

1.27.34   -   Rikke Larsen

0.00.00   -   Simon Ian Nielsen

1.00.04   -   Trine Sørensen

0.51.01   -   Uffe Madsen

1.02.23   -   Vicky Nielsen


1/2 marathon: 

2.06.35   -   Aksel Skibsted

2.13.50   -   Bo Thomsen

1.48.38   -   Christian H. Cousin

2.39.00   -   Dorthe Lund Lauritzen

2.39.00   -   Elin Moldt

2.45.09   -   Jeanette Villandsen

2.11.00   -   Per Nissen

2.34.19   -   Sander Magnussen

1.59.46   -   Ulrik Jepsen

DNS             Tanja Herum